مودوری ، یادبود جنگ کره

mudori

ترجمه : فاطمه صابر

نام من مو دوری ست... من در جنگ یادبود کره شمالی، خانه صلح متولد شدم.... با زندگی قهرمان های بسیاری که برای حفاطت از صلح جنگیدند و قلب تک تکشان مالامال از آرزوی صلح بود.

قلب انها که میخواستند از مردمشان محافطت کنند کلاه خودی شد و قلب انان که برای صلح میتپید برگ های رویش.

من جور خاصی نیستم...اما در قلب تمام مردم دنیا حتی خود شما ،جا دارم. من می توانم بزرگترین یا کوچکترین جزء از این دنیا باشم. هدف من در ارتباط بودن با تمام کارهایی است که به نام صلح و عشق انجام میشوند.اگر مرا دوست دارید پس میتوانیم با کمک هم برای ساختن اینده ای استوارتر تلاش کنیم.

نام : مو دوری

محل تولد : یادبود جنگ کره

بهترین دوستان : Muooml وDduel و Doohi

کار های مورد علاقه : حفظ عدالت

نفرت(بیزاری ) : از کسانی که ضعف را انتخاب میکنند .( انسان های ضعیف)

تیپ شخصیتی : شاداب

ارزو : حفاطت از یادبود جنگ کره

تخصص : تغییر حالت های پرواز برای صلح و عشق بر فراز زمین و دریا و اسمان و هر جا که نیاز باشد

رویاهای مو دری :

من در قلب کسانی که ارزوی صلح داشتند ،متولد شدم پس تا زمانی که تمام دنیا شادی را تجربه کنند،میجنگم. حتی اگر وضعیت سخت و ترسناک شود من تسلیم نخواهم شد چرا که اگر من تسلیم شوم دیگران هم فکر میکنند میتوانند همین کار را انجام دهند.

دنیایی که مو دری در آن زندگی میکند :

او در قلب و ذهن مردم جای دارد... در گذشته ،حال و آینده...در سرتاسر کره جنوبی با 5000سال قدمت... با ایستادگی در برابر تمام تهدید های خارجی.

بسیاری از مردم همچنان در راه حفاظت از کشورمان ،فرهنگمان و از همه مهمتر قهرمانان ملیمان ،فداکاری میکنند و از خود میپرسند که آیا روزی میرسد که جوانان کره بتوانند در جهانی صلح امیز ،بدون جنگ و خونریزی زندگی کنند؟

این قهرمانان محافظ کره دستهایشان را بالا برده و برای صلح دعا میکنند؛ به این امید که نور و روشنایی سالروز جنگ یادبود کره را روشن کند.

امروزه یک کلاه خود از قهرمان بی نام و نشان ، مو دری ، حافظ صلح در گوشه ی یاد بود کره قرار دارد.

مو دری در قلب کسانی که اروزی زندگی عاری از جنگ را داشتند متولد شد؛ با این حال صلح و آرامش به اسانی به دست نمی اید و تولد مو دری پیامی فراموش نشدنی برای ما دارد :

بدون داشتن قدرتی برای محافظت، صلحی در پی نخواهد بود ... و آن قدرت از قلبهاست. 

 


توضیحات بیشتر