چیزهایی که نباید به یک کره ای کادو داد!

چیزهایی که نباید به یک کره ای کادو داد!

همانند هر فرهنگ دیگه ای، کره هم خرافات خودش رو داره. مخصوصاً این خرافات به هدیه بر میگرده! پس حواستون رو جمع کنین که چیزهایی که در پایین میگم رو به یک کره ای هدیه ندین.

چاقو، قیچی و یا هر چیز تیز دیگه

شاید دارین توی تلویزیون تبلیغ یه ست چاقوی فلان مارک رو میبینین و فکر میکنین بهترین هدیه ای هست که میتونین به معلم تکواندوتون بدین. اما مهم نیست چقدر خوب به نظر بیاد، این هدیه ای هست که هرگز نباید به یه کره ای داد. به این خاطر که دادن این هدیه یعنی قطع رابطه شما با اون شخص. از قدیم کره ای ها از هدیه دادن چاقو، قیچی و یا هر چیز دیگه ای که واسه بریدن بوده خودداری میکردن چون نمیخواستن رابطه شون با دیگران رو بدتر کنن. پس به جای هدیه دادن چاقو و چیزهای تیز دیگه میتونین به اون شخص پول کادو بدین تا بتونه با اون هر چیزی که خواست بخره، اینجوری رابطه تون با اون شخص هم قطع نمیشه!

کفش

اگه نامزد کره ای شما یه دونده ماراتن هست و شما فکر میکنین با یه جفت کفش نایک چند دقیقه زودتر به خط پایان میرسه این کفش رو بهش کادو بدین اما شاید دویدن اون یه کم تند تر از ماراتن باشه. طبق یکی از خرافات کره اگه شما عاشق کسی باشین و بهش یه جفت کفش کادو بدین از دستتون فرار میکنه و میره.

دستمال پارچه ای

کمتر کسی این رو میدونه که یکی از خرافات کره ای درباره دادن دستمال پارچه ای هست. دستمال پارچه ای معمولاً برای پاک کردن اشک و یا هنگام سرفه و عطسه کردن ناشی از بیماری استفاده میشه. هرچند یکی از خرافات هست هنوز بسیاری از کره ای ها از دادن دستمال پارچه ای خودداری میکنن چون نمیخوان ناراحتی و بیماری دوست دختر و یا دوست پسرشون رو ببینن.

کارت تبریک با نوشته قرمز

نوشتن با رنگ قرمز مخصوصاً به هنگام نوشتن اسامی افراد، در کره نماد مرگ هست. چون در زمانهای قدیم وقتی که اسم کسی رو با خون می نوشتن منجر به مرگ اون شخص می شده که این خرافه هنوز هم زنده است. هرچند این خرافه بیشتر در مورد نوشتن اسامی صدق میکنه اما اینکه یک کارت تماماً با رنگ قرمز نوشته شده باشه هم میتونه موجب ناراحتی دوست کره ای شما بشه پس یک رنگ دیگه انتخاب کنین.برچسب ها : ، ،
توضیحات بیشتر

نظرات

در تاریخ سه شنبه 13 آذر 1397 05:05 ب.ظ گفته:
کرررره عشقمه
ممنون
مائده 12 ساله در تاریخ پنجشنبه 23 مهر 1394 01:25 ب.ظ گفته:
اصلا برای چی باید به کسی چاقو هدیه داد؟
شکیبا : حالا یوقت پیش میاد خواستی کادو چاقو بدی. دونستنش ضرر نداره
مهتاب در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1394 03:08 ب.ظ گفته:
خیلی مرسی واقعا مطالب جالب و مفیدی رو گذاشتی….
حامد : خواهش میکنم.
نگین در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1394 03:08 ب.ظ گفته:
عجب فرهنگ باحالی دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!
شکیبا در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1394 03:04 ب.ظ گفته:
خیلی جالب و خوب بود مرسی
منوئلا در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1394 03:02 ب.ظ گفته:
سلام وای خیلی جالب بود.اصلا فکرشم نمیکردم. واقعا فرهنگشون حرف نداره. مرسی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.